İstanbul Avcılar DemirDöküm Ödemesi Kolay Kampanyası

İstanbul Avcılar DemirDöküm Ödemesi Kolay Kampanyası

DemirDöküm kombiler 3.600TL'den başlayan fiyatlarla, 125 TL'den başlayan taksitlerle, 3 ay öteleme ve 36 ay vade avantajları ile sizleri bekliyor.

Nitromix 24 kW Yoğuşmalı Kombi 3.800 TL, aylık 130 TL’den başlayan fiyatlarla
Atromix 24 kW Yoğuşmalı kombi 3.600 TL, aylık 125 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kampanyamız kampanyaya dahil olan DemirDöküm satış noktalarından alımı yapılan İstanbul ili Esenkent Bölgesi Aşık Veysel Mahallesi’nde çalıştırılan DemirDöküm Nitromix 24 kW ve Atromix 24 kW kombiler için geçerlidir.

*Belirtilen fiyatlar Haziran ayı 2020 montaj hariç tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Fiyatlar ay içerisinde değişkenlik gösterebilir. *Belirtilen banka kampanyalarımız Haziran ayı 2020 için geçerlidir. Kampanyalar bankalar ile yapılan anlaşmalara göre farklılık gösterebilmektedir. Güncel koşullar için lütfen kampanyaya dahil satış noktaları ile iletişime geçiniz.

*3 ay ötelemeli 36 ay vade kampanyası için Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Finansman Kampanyası dahilinde tüketici finansmanı kullanılacaktır. %0,99kâr oranı ile sektördeki en avantajlı oranlardan birini sunan DemirDöküm, Türkiye Finans Katılım Bankası Hızlı Finansman Kampanyası dahilinde, bireyselfindeks notunuza göre artan faiz oranları, kredi tahsis ücreti, dosya masrafı ve sigorta masrafından kaynaklanan ek maliyetler oluşturmaz.

*Türk DemirDöküm A.Ş. kampanyayı duyurduğu tarihten önce sonlandırma ve/veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını elinde tutar.Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Detaylı bilgi için showroomumuzu ziyaret edebilir, bizi 0(212) 593 55 74 numaralı telefondan arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Yeni bir kombiye ihtiyacınız var ya da evinizdeki emektar kombinizi değiştirmek istiyorsunuz...

Yaşadığımız bu zorlu günlerde evlerinizde ısı ve sıcak su konforunuzda eksiklik yaşamamanız için DemirDöküm olarak biz de tüm önlemlerimizi aldık. Siz evlerinizde sıcak ve güvende kalın diye aldığımız tüm tedbirlerle online kombi keşif hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.. #EvdeKal

Bu formu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun kombi seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.